X

معرفی برخی از اعضای صندوق

محمد نشاط

محمد نشاط

محمد نشاط متولد سال 1332 می باشد. وی با سابقه سال ها كار در يكي از بزرگترين سازمان هاي دولتي در سمت هاي مدير امور اداري، ‌كارشناس صادرات، كارشناس امور نمايشگاهي بين المللي و به عنوان مدير اجرايي نمايشگاه هاي خارج از كشور مسئول اجرايي و برپايي نمايشگاه هاي اختصاصي و بين المللي ايران در بيش از ده كشور از جمله سوريه، اردن، تركيه، بلغارستان، كويت و... خدمات بسیاری ارائه کرده است. از سمت های اجرایی این عضو صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز، می توان به مسئول اجرايي راه اندازي دفتر نمايندگي بازرگاني وزارت صنايع سنگين در طرابلس اشاره کرد. همچنین محمد نشاط تهیه کننده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار او در زمینه بازیگری می توان به فیلم های چشمان سیاه، ابر و آفتاب، تجارت اشاره کرد. او در زمینه تهیه کنندگی نیز فیلم هایی چون بهت، این سیب هم برای تو، رنج و سرمستی، بی‌خداحافظی، پرتقال خونی و قرنطینه را در کارنامه خود دارد.

محمدجواد نگهبان

محمدجواد نگهبان

محمدجواد نگهبان متولد سال 1337 و دارای مدرک کارشناسی برق، قدرت و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی می باشد. از مسئولیت های اجرایی و مدیریتی این عضو صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز می توان به عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کارآفرینان، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل کارخانه های تولیدی بهمن، عضو هیات مدیره و قائم مقام کارخانه های صنعتی آزمایش، عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت صنایع هوایی ایران، مدیرکل طراحی و مهندسی وزارت صنایع، مدیرعامل شرکت طراحی و مهندسی خودروهای سنگین ایران (طرح کامیون ملی) و مدیرکل تحقیقات صنایع سنگین اشاره کرد.
سید مهرداد هاشمی

سید مهرداد هاشمی

سید مهرداد هاشمی متولد سال 1345 و دارای مدارک تحصيلی کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبایی، کارشناسی ارشد مدیریت از مرکز آموزش مدیریت دولتی، کارشناسی ارشد پژوهش در مدیریت سازمان ها از دانشگاه بوردوی فرانسه و دکترای مطالعات مدیریت می باشد. از سوابق این عضو صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز می توان به عضو هیئت مدیره و هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی، مشاور مدیر عامل شرکت های بلند طبقه، بنیاد مادر، کارگزاری نهایت نگر، مادکوش، ابنیه فنی تهران، کارگزاری نهایت نگر، فناوری و اطلاعات پاسارگاد، هوایار، بیمه معلم و همچنین عضو موظف هیأت مدیره و قائم مقام مدیر عامل گروه سرمایه گذاري سایپا، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شركت فرهنگي ورزشي سایپا، نماینده کارفرما در هیئت حل اختلاف اداره کل کار و امور اجتماعی شهر کرج، معاون اداري و توسعه منابع انساني مدیرعامل و قائم مقام معاونت اداري و نیروي انساني گروه خودروسازي سایپا، مدیر منابع انسانی شرکت سهامی طیور کشور، عضو اصلی هیئت بررسی و رسیدگی به تخلفات اداری شرکت سهامی طیور کشور، عضویت در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال و هیئت رییسه فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران، عضویت در خانه مدیران و انجمن مدیریت منابع انسانی نام برد.
مجید صالح

مجید صالح

مجید صالح متولد ۱۳۴۵ در تهران، مربی و بازیکن پیشین فوتبال است. وی در جام جهانی فوتسال سال ۱۹۹۲ حضور داشت و هفت بازی برای تیم ملی فوتسال ایران انجام داد و سه گل هم به ثمر رساند. از سوابق این عضو صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز می توان به عنوان بازیکن از حضور در تیم های هما، بانک تجارت، کشاورز، سایپا، پاس تهران، بهمن و همچنین حضور در تیم ملی امید فوتبال و تیم ملی فوتسال ایران یاد کرد. وی تجربه دستیاری در تیم های فوتبال سایپا، مس کرمان، استقلال تهران، ذوب‌آهن اصفهان، استقلال تهران، ملوان بندر انزلی، استقلال تهران، پیکان و تیم ملی فوتبال ایران، نام برد. مجید صالح تجربه مربیگری تیم های متعددی را در کارنامه خود دارد. سایپا اولین تیمی بود که او به عنوان سرمربی در نیمکت این تیم حضور داشت. همچنین وی به عنوان سرمربی تیم فجر سپاسی شیراز در لیگ آزادگان انتخاب شد.
ایرج روغنچی

ایرج روغنچی

روغنچی متولد سال 1343 در کرج است. او دارای مدرک دکترای علوم تخصصی و مدیریت ورزشی از کالج کشور گرجستان و همچنین کارت و مدرک دوره راهنمایان طبیعت گردی از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ایران می باشد. وی که ایثارگر دوران جبهه و جنگ هشت ساله است، مربی فدراسیون کوهنوردی و دوچرخه سواری و عضو انجمن فعالان سازمان محیط زیست کل کشور، سفیر حمایت از طبیعت، دریاها و تالاب ها از معاونت دریایی، و دارای پرچم سفید ملت ها و رئیس کمیته سایکل توریست استان البرز می باشد. همچنین از سوابق این عضو صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز می توان به سنگ نوردی، یخ نوردی، غار نوردی، کویر نوردی، پیمایش جنگل، سرپرست پاکسازی کوه های شمال تهران در چند دوره متوالی، عضو رسمی سایکل توریست فدراسیون دوچرخه سواری در کوهستان و جاده، تور لیدر و... نام برد.
علیرضا اسکندری

علیرضا اسکندری

اسکندری متولد 1345 و دارای مدرک دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) و همچنین مدرک دایو مستری غواصی از موسسه PADI انگلستان می باشد. این عضو صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز مربی و فین سوئیمر Fin Swimmer (شنا در سطح و عمق کم با فین، ماسک و اسنورکل)، مربی و فری دایور Free Diver (غواصی در عمق بدون سیلندر هوا) می باشد. از سوابق اجرایی اسکندری می توان به مواردی چون مدیر عامل شرکت مهندسی تجاری طلوع توسعه پویا، مدیر بازرگانی چند شرکت داخلی و بین المللی، کارشناس سفارشات خارجی شرکت محورخودرو و بازرگانی (قراردادهای) پروژه عظیم ساختمانی شهید محلاتی لویزان نام برد. لازم به ذکر است وی قهرمانی تیراندازی با کمان و همچنین مربی رسمی فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران در رشته های، کمان کامپوند، کمان ریکرو و کمان سنتی را نیز در کارنامه خود دارد.
صفحه 5 از 5ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  بعدی   انتها