X

اخبار، اطلاعیه ها و رویدادها

خانه/اطلاع‌رسانی/اخبار، اطلاعیه ها
تاریخ انتشار: شنبه 16 تیر | تعداد بازدید: 232 | Article Rating
قدردانی مدیر عامل صندوق آینده ساز از حضور حماسی مردم در انتخابات 15 تیر

  قدردانی مدیر عامل صندوق آینده ساز از حضور حماسی مردم در انتخابات 15 تیر

به گزارش روابط عمومی صندوق : مهندس مجید نوعی مدیر عامل صندوق آینده ساز به نمایندگی از بازنشستگان و همکاران ستادی صندوق آینده ساز، با تبریک انتخاب دکتر مسعود پزشکیان  به عنوان  نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران، حضور حماسی و افتخار آفرین مردم ، در انتخابات 15 تیر را نقطه درخشانی درتاریخ ایران دانست و گفت : این حضور بار دیگر اتحاد و همدلی مردم ایران را به رخ جهانیان کشید .
اینجانب برخود وظیفه می دانم به نمایندگی از هزاران بازنشسته صندوق آینده ساز این حضور باشکوه و هوشمندانه ملت بزرگ ایران  را که  با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، انتخاباتی با شکوهی را رقم زدند  و اقتدار، امنیت و سربلندی را برای ایران تضمین نمودند،  تبریک عرض نمایم .

همچنین  تبریک دیگر خود و بازنشستگان صندوق آینده ساز را تقدیم رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر پزشکیان نموده و از خداوند منان برای ایشان موفقیت در راه خدمت هر چه بیشتر به ملت قهرمان ایران، بویژه جامعه فرهیخته کارگران و بازنشستگان را خواستارم .

در پایان خاطر نشان میگردد: اکنون زمان همدلی و پشتیبانی از دولت منتخب فرا رسیده است، تا همه با هم ، در کنار یکدیگر برای  رشد و بالندگی ایران سرافراز و عزیزمان، تلاش نماییم و نام ایران  عزیزمان را در قله های تعالی به اهتزار در آوریم .   

 

                                                                                                مجید نوعی

ثبت امتیاز