کارت اعتباري براي بازنشستگان صندوق حمايت و بازنشستگي آينده ساز

کارت اعتباري يکي از ابزارهاي مهم مالي و محصولي جديد مي باشد که صندوق حمايت و بازنشستگي آينده ساز آن را به بازنشستگان خود به شکل اعتبار ارائه مي نمايد. اين محصول، نوعي بيمه اعتباري است که در معاملات، بازپرداخت اقساط خريداران را براي فروشندگان، بيمه مي نمايد.


مزيت هاي کارت اعتباري

1- ايجاد تسهيلات خريد اقساطي بدون نياز به معرفي ضامن ، ارائه چک، افتتاح حساب و يا هرگونه وثيقه

2- صدور اوليه کارت به صورت رايگان و بدون پرداخت هرگونه کارمزد

3- بازگشت اعتبار کارت، به ميزان قسط پرداختي به صورت خودکار

4- بهره مندي از سبد متنوع کالا و خدمات شامل انواع خودرو و لوازم جانبي مطابق با شرايط ليزينگ ، لوازم خانگي، فرش و مبلمان، موبايل و کامپيوتر، ارزاق عمومي،پوشاک، خدمات مسافرتي و گردشگري، مراکز رفاهي، ورزشي، خدماتي، درماني و ...

5- خريد اقساطي همراه با تخفيف بيمه نامه هاي بدنه و شخص ثالث بيمه ملت

6- انتخاب تعداد اقساط با توجه به سقف تعيين شده براي تمامي فروشگاه ها و يا مراکز

7- ارائه قيمت مشابه با خريد نقدي در بيش از 60 درصد فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد

8- شروع پرداخت اولين قسط، در حدود يک ماه پس از انجام خريد

9 - امکان شارژ بن کارمندي در کارت اعتباري بيمه ملت


فروشگاه ها و مراكز طرف قرارداد

 دارندگان کارت مي توانند با مراجعه به سايت اينترنتي کارت اعتباري با كليك بر روي اين قسمت مشخصات کامل فروشگاهها و مراکز طرف قرارداد را دريافت نموده و همچنين از طريق بخش ويژه دارندگان کارت، خريدهاي انجام شده، سررسيد و مبالغ اقساط، مانده بدهي، اعتبار کارت و ... را مشاهده نمايند.

 نحوه استفاده از کارت

دارندگان کارت اعتباري  مي توانند به فروشگاه هايي که نام آنها در سايت کارت اعتباري درج شده است مراجعه نموده و مطابق با شرايط اعلام شده در هر فروشگاه ( تعداد اقساط، كارمزد و ... ) با کارت خود نسبت به خريد اقساطي اقدام نمايند.


نحوه بازپرداخت اقساط

اقساط خريدهاي انجام شده با کارت اعتباري بصورت ماهانه از حقوق بازنشستگان كسر مي گردد. متقاضيان در سراسر کشور ميتوانند جهت کسب اطلاعات بيشتر از طريق بخش سوالات متداول سايت اينترنتي كارت اعتباري اقدام نمايند. 

نحوه درخواست كارت اعتباري

سايت

كليه بازنشستگان صندوق مي توانند از طريق ورود به قسمت مستمري بگيران بر روي سايت صندوق و انتخاب گزينه درخواست كارت اعتباري پس از درج اطلاعات لازم نسبت به دريافت كارت اقدام نمايند.

ارسال پيامك

همچنين بازنشستگان مي توانند از طريق ارسال پيامك به شماره 30005652205030 اقدام نمايند. در متن پيامك ابتدا شماره عضويت خود را بدون فاصله و يا خط تيره وارد نموده سپس علامت ستاره را درج كرده و بعد از آن شماره ملي خود را بدون فاصله و يا خط تيره وارد نماييد.

پس از صدور كارت نحوه دريافت آن متعاقبا به متقاضي اطلاع داده مي شود.

ميزان اعتبار هر كارت

ميزان اعتبار هر كارت متناسب با حقوق بازنشستگي افراد از حداقل 2 ميليون تومان تا حداكثر 8 ميليون تومان متفاوت مي باشد كه پس از درخواست صدور اعتبار مربوطه مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

 

  •   
  •   
  •   
بازديد کنندگان امروز: 267 مرتبه
بازديد کنندگان دیروز: 2193 مرتبه
بازديد کنندگان ماه: 130183 مرتبه