اطلاعيه مربوط به آخرين توافقات درماني با بيمه پارسيان

به اطلاع کليه اعضا محترم مستمري بگيران صندوق مي رساند ، براساس آخرين توافقات حاصله با شرکت ياري رسان پارسيان قرار شد :

1- افزايش سقف تعهد بيمارستاني از 15 تا 30 ميليون تومان جهت 5% بيمه شدگان در تعهد پارسيان باشد .

2- اختصاص اعتبار لازم جهت پوشش هزينه هاي بستري و جراحي بيش از 30 ميليون تومان توسط بيمه پارسيان 

3- استقرار نماينده صندوق در روزهاي زوج از ساعت 8 الي 13 جهت پاسخگويي به اعضا محترم در شرکت ياري رسان 

4-تامين دستگاه CPAP جهت بيماران ريوي و تقديم به اعضا محترم صندوق به صورت اماني تا رسيدن به مرزسلامتي

95/06/01

اطلاعيه مکمل در مورد پوشش فراگير بيمه درمان

پيرو اطلاعيه قبلي پيرامون دريافت دفترچه بيمه سلامت، به منظور توضيح بيشتر و رفع سوء برداشت برخي از عزيزان بازنشسته و مستمري بگير در خصوص الزامي بودن دريافت دفترچه بيمه مزبور ، بدينوسيله به اطلاع كليه عزيزان مي رساند كه دريافت دفترچه بيمه سلامت كاملا اختياري بوده و هيچ اجباري در دريافت دفترچه هاي بيمه سلامت نمي باشد و كليه عزيزان بازنشسته و افراد تحت تكفل ايشان تحت پوشش بيمه درمان پارسيان قرار دارند و مانند گذشته مي توانند جهت امور درمان خود به شركت ياري رسان پارسيان مراجعه نموده و از دفترچه هاي درماني بيمه پارسيان كه از قبل بين عزيزان توزيع شده است استفاده نمايند و در صورت تمايل و كاملا اختياري مي توانند اقدام به دريافت دفترچه بيمه سلامت نموده و از هر دو دفترچه نيز استفاده نمايند.

 

صندوق حمايت و بازنشستگي آينده ساز

              1394/10/15              

پوشش فراگير بيمه پايه

باسلام و احترام ،

به استحضار عزيزان بازنشسته و مستمري بگير مي رساند كه بمنظور پوشش فراگير بيمه پايه ، از عزيزان بازنشسته و مستمري بگير درخواست مي گردد:

1-   جهت برقراري پوشش فراگير بيمه پايه  و دريافت دفترچه بيمه سلامت به پايگاه اينترنتي سازمان بيمه سلامت به نشاني  http://www.bimehsalamat.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام در گزينه بيمه ايرانيان اقدام فرماييد.

2- در گام بعد به دفتر پيشخوان مورد نظرتان مراجعه و با پرداخت حق سرانه و اخذ رسيد نسبت به دريافت دفترچه درماني سلامت خود و خانواده تحت كفالت اقدام فرماييد.

3-  در مرحله بعد ، اصل رسيد اخذ شده را به صندوق آينده ساز ارسال فرماييد تا نسبت به استرداد3/2 سرانه سالانه  عزيزان بازنشسته و مستمري بگير اقدام گردد.

4-   ضروري است اعضاء محترمي كه مبتلا به بيماريهاي خاص مي باشند نسبت به مراجعه به سازمان بيمه سلامت بمنظور دريافت كارت بيماريهاي خاص در جهت تأمين فراگيرتر هزينه هاي درماني خود اقدام فرمايند.

5-  دفترچه بيمه سلامت در تمامي مراكز درماني دولتي و دانشگاهي ، خدمات تشخيصي (آزمايشگاهي و تصوير برداري) ، داروخانه هاي سراسر كشور و مراكز هلال احمر و برخي از مراكز درماني خصوصي مورد پذيرش
مي باشد.

6-  چنانچه هريك از اعضاء از بيمه گر اول ( بيمه سلامت) استفاده نمايد ، بيمه گر دوم ( بيمه پارسيان)نقش  بيمه مكمل را ايفا نموده و در نتيجه امكان استفاده ، تواماً از هردو بيمه پايه و تكميلي براي عزيزان بازنشسته و مستمري بگير فراهم خواهد شد.

                                            باآرزوي سلامتي و توفيق

                                          صندوق حمايت و بازنشستگي آينده ساز

                               94/10/09

  •   
  •   
  •   
بازديد کنندگان امروز: 3894 مرتبه
بازديد کنندگان دیروز: 8643 مرتبه
بازديد کنندگان ماه: 117755 مرتبه